Kişisel ve Kurumsal toz boyama hizmeti sunan "Özkaya Boya" alüminyum profil elektrostatik boyama uygulamasında en kaliteli boya markalarından (Pulver, Jotun, AkzaNobel, Micropul) tercih etmekdir. Alüminyum Profil Statik Boyama verimi oldukça fazla bir boyama tekniğidir.

Alüminyum Profil Statik Boyama 0541 832 60 59 Profil Toz Boyama Fiyatları Metrekare Yada Toplu Fiyat almak için bizi arayabilirsiniz ALÜMİNYUM ELEKTROSTATİK TOZ BOYAMA FİYATLARI

Alüminyum Profil Statik Boyama boyanacak ürün , alüminyum profil gibi parçaların farklı tip boya tabancaları ile boya partiküllerin alüminyum üzerine yapışması ve boyanması uygulamasıdır. Boyanacak olan parça ve ürünleriniz için detaylı bilgi için bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. Elektrostatik toz boyama, solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir. "Elektrostatik Alüminyum Boya" aynı boyama metodu kullanılarak alüminyum statik boyama uygulamasıdır. Toz boya tesisimizde,  alüminyum profillere yada benzer levha kaplama parçalarına uygulanacak toz boya renk kalite ve uygunluğuna göre analiz edilip boyanmaktadır. Alüminyum Toz Boyama işlemi görselliğine değer kattığı gibi korozyona karşı direncinide artırmaktadır.