Main menu

                      Yol tarifi

Elektrostatik toz boyama solvent işlemi Kısaca Petrol bazlı yanıcı ve uçucu kimyasal madde içermeyen bir iç ve dış yüzey kaplama yöntemidir. Kaplayıcı katman malzemede en son uygulanan kat boya tabakasını oluşturan micro incelikte olan toz boya partiküllerinden oluşur. Aşağıdaki örnek resimde Elektrostatik Toz Boyama İşlemi örnek gösterilmiştir.

Elektrostatik Toz Boya 0541 832 60 59 Elektrostatik Toz Boyama Tesisi

Elektrostatik Toz Boya : Çeşitli metallerin toz boya materyalinin bir manyetik ortam içerisinde farklı voltaj tipi elektrikle yüklenmeleri, bunun sonucunda toz materyalin mıknatıs etkisiyle metal aksamların yüzeyi kaplaması esasına dayanan bir boyama yöntemidir.
Statik Toz Boya çelik ve manyetik etkileişilimli metal parçalar üzerinde uygulanan toz boyama teknolojisidir.

Elektrostatik Toz Boya, Ahşap Desenli Metal boyama Özel Renk Seçenekli Elektrostatik Toz Boyama, çeşitleri ile TÜRKİYE/İstanbul' un tüm bölgelerinde hizmet veren bir firmadır. Ayrıca bakır profil ve metal sektöründe ihtiyaclara göre çözüm üretmekteyiz. Örnek Elektrostatik Toz Boya Galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Elektrostatik Toz Boya Fiyatları

En çok merak edilen ve müşterilerimizin ilk sordukları sorulardan olan Toz Boya Fiyatlarıdır. Özkaya Elektrostatik Toz Boya Tesisi Olarak Fiyat konusunda bir çok toz Boya Firmasına göre daha hesaplı ve kalitelidir. Statik Boyama Firmamızı İletişim numaralarımızdan arıyarak detaylı fiyat alabilirsiniz. Elektrostatik Toz Boya boyası yapılacak olan ürün ebat ve boya türü , rengi gibi detaylı analiz yapılarak Toz Boya Tesisinde ortaya çıkmaktadır.

 

( elektrostatik toz boya yapan firmalar )  ( elektrostatik toz boyama yapan firmalar ) (ELEKTROSTATİK TOZ BOYA) (TOZ BOYA)