Main menu

                      Yol tarifi

 Elektrostatik Toz Boya ile boyanmak üzere tesisimize gelen ürünler özelliklerine uygun ön işlmlerden geçirilerek hazırlanmakta, uygun koşullarda, en kaliteli şekilde boyanmaktadır. Boyanacak malzemenin büyüklüğüne göre otomatik boyama makinası yada askıda manuel olarak en etkin şekilde boyanması sağlanmaktadır.
 Toz boyama işlemi boyama yapılacak ürünün her yerinin aynı mikron kalınlığında boyanmasını sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Küçük ve büyük parçalar için hazırlanmış değişik ebatlardaki fırınlarımız, yüksek miktardaki ürünler için hazırlanmış konveyör hattımız, boyama kapasitemizi arttırdığı gibi iş teslim sürelerin de kısaltmaktadır. Tecrübeli ve profesyonel personelimizin titiz çalışması verimin ve kalite standardının yükselmesini sağlamaktadır.

Yüzeylerde dokunma hissini ön plana çıkaran özel boyama işlerini de yapan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Toz Boyama 0541 832 60 59 Sultanbeyli de bulunan tesisimizden Fırın Boya Statik Toz Boya konusunda sipariş , öneri ve hizmet istiyebilirsiniz.
Elektrostatik Toz Boyama 0541 832 60 59 Sultanbeyli de bulunan tesisimizden Fırın Boya Statik Toz Boya sipariş ve öneri istiyebilirsinizSultanbeyli Toz Boya Tesisi